Україна відсьогодні стала членом «енергетичного Євросоюзу» – Володимир Зеленський

Системний оператор української електричної мережі НЕК «Укренерго» разом з європейськими колегами завершив об’єднання вітчизняної та європейської енергосистем. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський.

Деталі: https://bit.ly/3KJ9SZI

ENTSO-E також повідомило про успішну синхронізацію енергетичних систем України та Молдови з енергосистемою континентальної Європи.

ENTSO-E (European Network of Transmission System Operators for Electricity) — європейська мережа операторів системи передачі електроенергії, що об’єднує 43 оператори у 36 країнах європейського континенту. Організація створена у липні 2009 року шляхом первинного об’єднання операторів ATSOI, BALTSO, ETSO, NORDEL, UCTE і UKTSOA. У своїй структурі має 5 керуючих галузевих груп, які координують забезпечення безпечної та оптимальної роботи мережі Європи в реальному часі, підтримують та розробляють комунікаційну інфраструктуру, забезпечують координацію захисту критичної інфраструктури, розробляють правила координації, ведуть класифікацію та оцінку ризиків, займаються плануванням та стратегіями розвитку.

Share on facebook
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on skype
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.